خدمات پس از فــروش

رضایت مشتری پیش شرط تمام موفقیت‌های بعدی است

خدمات پس از فروش به عنوان یکی از مهمترین و موثرترین عناصر صنعت و تجارت می‌تواند نقش مهمی در توسعه هر شرکت ایفا کند. بنابراین، فرهنگ‌سازی در ارائه خدمات و محصولات مطلوب و دستیابی به رضایت مشتریان از جمله اقداماتی است که در دستور کار این گروه برای مشتری‌مداری گنجانده شده است.
خدمات مناسب پس از فروش باقی ماندن در بازار را تضمین می‌کند. نظر ما بر این است که زمینه برای فروش اولین تجهیزات از طریق واحد فروش ایجاد شده است. با این حال، برای خرید و فروش بعدی تجهیزات، واحد خدمات پس از فروش نقش برجسته‌ای دارد. در صورتی که توجه کمی به مفهوم خدمات پس از فروش شود، بازاری که به سختی به دست آمده است از دست خواهد رفت و نفوذ دوباره به این بازار بسیار سخت‌تر از ورود اول می‌شود.

از آنجایی که اعتماد‌سازی باید مهم‌ترین نگرانی در حوزه خدمات پس از فروش در نظر گرفته شود، داشتن روش‌های مناسب توسعه یافته برای افزایش سرعت و کیفیت خدمات و کاهش دوره برای تحقق، حداکثر تلاش خود را برای برآورده کردن رضایت کامل مشتریان و اعتماد سازی به کار بسته‌ایم.

به این منظور و برای بهینه سازی عملیات به سوی مشتری‌مداری، برنامه تقسیم حوزه‌ها بکار گرفته شد. این پروژه با هدف ایجاد حس برجسته بودن و احترام به مشتریان و دستیابی به اعتماد بیشتر مشتریان و بهره گیری از خدمات عالی توسط مشتریان طراحی و توسعه یافته است.

با توجه به اظهارات فوق، سازماندهی داخلی بر اساس مناطق موقت صورت گرفت. هر منطقه تحت پوشش سرپرست مربوطه قرار گرفت که رابطه مستقیمی را با مشتریان خود ایجاد نموده و نقش برجسته‌ای در پیگیری و پاسخ به تمام درخواست‌های مشتریان با در نظر گرفتن معیارهای حرفه‌ای مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان ایفا کرده است.

به منظور ارائه خدمات مفید با بالاترین کیفیت، کارشناسان فنی این واحد به طور مداوم تحت آموزش‌های علمی، قابل اجرا و فنی قرار می‌گیرند. کیفیت عملکرد آنان برای ارائه خدمات به مشتریان، برای نظارت و کنترل سیستم مرکزی خدمات پس از فروش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *